Hizmetlerimiz – Şeyma Grup
Facebook Twitter Instagram

Hizmetlerimiz

Personel Servis Hizmetleri

Personel Taşımacılığında İstanbul gibi mega şehirde günümüzde firmaların en büyük sıkıntısı zaman kaybı olmaktadır. Firma personelinin zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik karmaşasından en az şekilde etkilenmesi sağlanırken, rahat ve güvenli yolculuk etmesi ŞEYMA TURİZM  tarafından teminat altına alınmıştır. Servis hizmet sunarken zamanın en büyük değer olduğunun bilincinde olan  ŞEYMA TURİZM  zamanı lehinize çevirmektedir.

Öğrenci Servis Hizmetleri

Öğrenci taşımacılığı ile başlayan servis hayatımız, mes’uliyetlerimizin farkında oluşumuzdan dolayı, yarınlarımız olan çocuklarımıza, gençlerimize en rahat ve en huzurlu bir biçimde hizmet vererek, velilerimizin, eğitimcilerimizin takdir ve tavsiyelerini kazanmamıza vesile olmuştur.

Gayrimenkul & Yatırım Danışmanlığı

İkamet etmek ve/veya yatırım aracı olarak gayrimenkul sektörüne yatırım yapmak isteyen müşterilerimiz için yatırım ve/veya ikamet tercihlerine bağlı olarak, geniş kapsamlı hizmet alabilecekleri olanaklar şirketimiz bünyesinde sunulmaktadır. Gayrimenkulünüzü değerinde ve zamanında alıcısına kazandırmakta görevlerimizden biridir.

 

Müteahhitlik Hizmetleri

Şeyma Grup, Konut ve Ticari yapı uygulamaları, Kat karşılığı inşaat ve Taahhüt Hizmetleri , Kentsel Dönüşüm uygulamaları alanında hizmet vermektedir. Bugüne dek gerçekleştirdiği her projeyi, geleceğe referans olarak değerlendiren; kaliteyi, hizmet ve imalatta maksimize eden, çalıştığı kurum ve kuruluşlardan aldığı takdiri yeni nesil projelerinin altyapısı olarak kabul eden ŞEYMA GRUP SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. ; Türkiye’nin önemli yapı taşlarından biri olmaya devam edecektir.

Mayıs 30, 2018

Compare